owy
UV Box Szczoteczka Dezynfekcji Sterylizacji Uchwyt Cleaner Box Home Zdrowia Dental Care Szczoteczka Sterylizować Storage Case

UV Box Szczoteczka Dezynfekcji Sterylizacji Uchwyt Cleaner Box Home Zdrowia Dental Care Szczoteczka Sterylizować Storage Case

Dostępność: Istniejący
€ 6.00
€ 7.30

Materiał : plastik
Kolor : losowy
Rozmiar : 21*5*2.35 cm
Waga : 100g
Listę produktów : 1 * dezynfekcji UV szczoteczka box Płatności 1. akceptujemy Alipay. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności.
2. płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia.
3. jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie Płatności muszą być zakończona w ciągu 3 dni. Wysyłka 1. WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są tylko dla odniesienia.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. Transit razy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od płatności, prosimy o kontakt z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie jak najszybciej z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. ze względu na statusu i różnic czasowych, będziemy wybrać wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy. Gwarancja 1.12 miesięcy Producentów ograniczona Gwarancja na wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po otrzymaniu). Akcesoria pochodzą z 3 miesięcy gwarancji.
2. uszkodzone elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i wrócił w okresie gwarancji (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ PRZEDMIOTY Z UPŁYNĄŁ GWARANCJI.

Dane produktu

Kolor:
Wielu
Typ artykułu:
Szczoteczka dezynfekcji
Numer modelu:
UV Box Toothbrush
Nazwa marki:
Merssavo
Rozmiar:
21x5x2.35cm
Materiał:
plastic
Color:
random
Size:
21*5*2.35cm
use:
Toothbrush Sterilize Storage Case

Najlepsza kategoria kwalifikowana

Scroll