owy
Dziecko wzrostu rekordu tabeli magnetyczne nagroda mały czerwony kwiat rozpoznawania naklejki rekord kalendarz dziecko docelowa nagrodą formularz

Dziecko wzrostu rekordu tabeli magnetyczne nagroda mały czerwony kwiat rozpoznawania naklejki rekord kalendarz dziecko docelowa nagrodą formularz

Dostępność: Istniejący
€ 11.00
€ 18.28

-1.89/piece -2.04/set Dziecko wzrostu rekordu tabeli magnetyczne nagroda mały czerwony kwiat rozpoznawania naklejki rekord kalendarz dziecko docelowa nagrodą formularz Cechy :
☆ Użyć marker suchościeralny do tworzenia niestandardowych obowiązków dla swój mały pomocnik.
☆ Użyć dołączone ciąg powiesić wykres wszędzie tam, gdzie twoje dziecko będzie go zobaczyć.
☆ Wysokiej jakości miękkie magnetyczny poprawki, silna siła magnetyczna, nie łatwo spaść.
☆ Zachęcić dziecko, aby rozwijać dobre nawyki, 12 behavioral specyfikacji, i pomóc dzieciom budować poczucie data. Dane techniczne :
☆ Materiał : drewno + naklejki magnetyczne Pakiet zawiera :
1 x pokładzie wiszące
1 x długopis
42 x nagrodą płytki
12 x Behavioral nawykówwysyłka : kiedy złożyć zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i opłacić zamówienie w tym opłatę transportową. Generally, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zaksięgowaniu płatności zakończone.nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty broderage, obowiązków i podatki na przywóz do danego country. These dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie zwracamy kosztów transportu nie chciał przesyłek.nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. rozumiem, że ty martwisz się o ewentualne dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.

Dane produktu

Numer modelu:
toys
Certyfikacja:
Europa certyfikat (CE),Chiny certyfikat (3C)
Przedział wiekowy:
Urodzenia ~ 24 Miesięcy,2-4 lat
Motyw:
Zwierzęta i Natura
Ostrzeżenie:
--

Najlepsza kategoria kwalifikowana

Scroll